Skup samochodów używanych

lub

Dlaczego nam sprzedają auta?

 

My, zespół serwisu anyCars.pl®, rozumiemy, że sprzedaż auta może być skomplikowanym, kłopotliwym i trwałym procesem. Na prawdę, nie każdego dnia sprzedajesz samochód, dlatego znalezienie najlepszego podejścia do rozwiązania tego problemu jest dość trudne.

Jeżeli zdecydowałeś sprzedać samochód prywatnie, to oznacza, że wydasz pieniądze na ogłoszenia, nie posiadając przy tym żadnych gwarancji, że sprzedasz swój samochód. Płatne ogłoszenia bywają dość drogie i  mają też swoje wady.

Z reguły, musisz podać numer dla potencjalnych kupców, i będziesz musiał tracić swój czas na to, by odbierać telefony i odpowiadać na pytania przypadkowych ludzi, którzy, może się później z Tobą skontaktują lub nie skontaktują. Oprócz tego, możesz dostać mnóstwo telefonów od osób, które są  nie potencjalnymi kupcami, a innymi sprzedawcami, którzy będą obiecać Ci szybką sprzedaż.

Jeżeli kontaktujesz się z potencjalnymi kupcami za pomocą ogłoszenia, skąd możesz wiedzieć, którzy z nich są poważnie zainteresowani kupnem, a nie będą po prostu zabierać CI czas, próbując bezpodstawnie obniżyć cenę, by potem przejść do kolejnej potencjalnej ofiary? O tym się nie przekonasz dopóki nie stracisz swojego czasu i sił. Ponadto, czy naprawdę chcesz, by do Twego domu przychodzili obcy ludzie?

Nawet wtedy, gdy transakcja dochodzi już do tego etapu, na którym „kupiec” już naprawdę siada za kierownicę Twego samochodu na jazdę próbną, kto może gwarantować, iż on nie uszkodzi Twojego samochodu w trakcie jazdy, w wyniku czego poniesiesz wielkie koszty za naprawę?

Co sądzisz o tym, by pojechać do centrum dystrybucyjnego w celu sprzedaży samochodu? Jeżeli umiejętność targowania się nie jest Twoją mocną stroną, bądź gotów, że się zmęczysz, próbując dostać kwotę, która odpowiada rzeczywistej wartości Twego samochodu. Dealerzy świetnie znają się na swoim, mają za sobą wieloletnie doświadczenie obniżania cen: bo to przecież ich zysk! Kiedy masz do czynienia z dealerem, nie ma mowy o sprawiedliwej cenie. Nie możesz być pewny tego, że podają Ci uzasadnioną szacunkową cenę, zwłaszcza gdy marka Twego samochodu różni się od tych, które oferuje to czy tamto centrum dystrybucyjne.

Sprzedaj swój samochód szybko, bezpiecznie i sprawiedliwie razem z anyCars.pl®!