Skup samochodów używanych

lub

Jak to działa

Jeżeli podjąłeś decyzję, aby skorzystać z naszego serwisu i sprzedać swój samochód, pomożemy Ci zrobić to szybko i wygodnie. Skorzystaj z funkcji wyliczenia wartości Twojego samochodu na naszej stronie i uzyskaj te dane w mniej niż minutę.

 1. 1.png

  DARMOWA
  Wycena online*

 2. 2.png

  Umów się na wizytę

 3. 3.png

  Otrzymaj pieniądze

*Szacunkowa wartość jest podana w postaci wstępnej kalkulacji wyłącznie w celach informacyjnych i nie jest ofertą zakupu jakiegokolwiek pojazdu od serwisu anyCars.pl®. Podając szacunkową wartość, kierujemy się ograniczoną informacją uzyskaną od Ciebie w oraz informacją rynkową o Twoim samochodzie, która może być ograniczona w zależności od marki, modelu lub roku produkcji. Szacunkowa wartość może być zmieniona według uznania anyCars.pl® w dowolnym czasie, w tym w trakcie oględzin pojazdu w naszym oddziale. Potwierdzając swoją zgodę na uzyskanie wartości szacunkowej, akceptujesz .

Oprócz wartości szacunkowej samochodu na stronie, zaledwie w ciągu kilku minut po wypełnieniu podstawowych informacji w formularzu, otrzymasz maila zawierającego darmowe wstępne wyliczenie ceny Twojego samochodu. Następnie, aby dokonać gwarantowanej sprzedaży swojego samochodu, wystarczy jeden prosty krok. Jeżeli pasują Ci zaproponowane warunki, możesz od razu umówić wizytę w naszym najbliższym oddziale, gdzie dostarczysz swój samochód. Po kilku minutach otrzymasz maila do swojej skrzynki pocztowej z potwierdzeniem wyznaczonego przez Ciebie czasu i miejsca spotkania. Prócz tego, nasz pracownik z wybranego oddziału skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na ewentualne pytania i niejasności. Następnie nasi eksperci w Twojej obecności dokonają oględzin wizualnych samochodu w celu potwierdzenia informacji, które przekazałeś nam drogą elektroniczną. Po sprawdzeniu stanu samochodu można od razu sporządzić umowę sprzedaży i otrzymać gotówkę.